Kultuuri- ja meelelahutusürituste korraldamine

1. Kontsert “Hingelähedased laulud”

Meelis Punder ja Martin Trudnikov (akustiline kontsert), sihtgrupp eakad.

2.Tantsuõhtu (juubel,pulm,firmapidu jne.)
Duo koos fonodega:
Meelis Punder – laul, bass, fonogrammid
Martin Trudnikov – laul, klahvpillid, akordion

3. Tantsuõhtu ansambliga True D.
Repertuaar on suunatud peomeeleoluks, ehk siis korralik peo-, tantsubänd.
Koosseis:
Martin Trudnikov – laul, akordion, akustiline kitarr
Peter Põder – laul, kitarr
Erki-Andres Nuut – klahvpillid
Joonatan Nõgisto – basskitarr
Oliver Rõõmus – trummid

Paar helinäidet ka bändist:

True D – Popurrii Eesti Eurolugudest

4. Ansambel Pixels
Kvaliteetne ELAV MUUSIKA aastast 2002!!!
Mis tähendab seda, et kõik lauluhääled ja pillihelid sünnivad laval, ei ole ennem salvestatud ja midagi ei tule lindi pealt.
Ansambel Pixels on väike aga tubli. Kolmeliikmeline koosseis (kitarr, bass, trumm) lubab esitada enamusi rahvale armsaks saanud hitte olgu see: Apelsin, Rock Hotel, Kukerpillid, Vitamiin, Jaak Joala, Fix või Smilers.. Loomulikult ei puudu repertuaarist Creadence Clearwater Revival, Dire Straits, Eric Clapton, Tom Jones jpt.
Pixelsil on ka tumedam pool ja võime sisustada ka korraliku rokipeo, sest esitame ka oma suurilemmikuid: AC/DC, Black Sabbath, Foo Fighters, Billy Idol, Sex Pistols, Motörhead, Nirvana jne!

Pixels võib sisustada õhtu nii inglise kui eesti keeles! Repertuaaris on vajadusel ka vene ja soome keelseid lugusid.

Kristjan Annuk – õhtujuht, telesaadete publiku warmup ja diskor. Esimene kogemus meeleparandajana aastast 2004. Kavas head ja rahva hulgas alati elevust tekitavad tegevused ja estraadinumbrid – tantsuõpetus, telemängude paroodiad. Lisaks erinevad mängud sõltuvalt publikust. Vajadusel ka parim makimuusika.

Telesaadetest olen kaadritaguse panuse andnud aastats 2012 tuntumatele saadetele:”Pühapäev Sepo-ga”, “Eesti otsib superstaari”, “Su nägu kõlab tuttavalt”, “Me armastame Eestit”, “Palume lavale” jne.

Kalev Pärtelpoeg – õhtujuht, meelelahutusettevõtja, projektijuht, ürituste korraldaja, reklaami kampaaniate korraldaja ja pressiesindaja. Koostööd olen teinud paljude eraettevõtetega, riigi- ja omavalitsusasutustega.
Töötanud: Väätsa rahvamajas noorsoo- ja kultuuritöötajana, Kuma raadio saatejuhina, Mustvee Kultuurikeskuses huvijuhina, SA Virumaa Muuseumid Rakvere Linnuses kaupluse juhataja ja programmijuhina. Praegu töötan Väike – Maarja Seltsimaja juhatajana
Kalev Pärtelpoeg
Telefon: +3725115068
E-post: kalev.partelpoeg@gmail.com