Otepää suusapäevakud tulevad taas

Juba traditsiooniks saanud Otepää suusapäevakud alustavad taas, esimene neist toimub juba 4.jaanuaril. Kõikide vähemalt 3-l etapil osalenute vahel loositakse välja Maraton Spordikaubad kinkekaardid Peaauhinnaks on Exel Ultra suusakepid.

Suusapäevakute peakohtunik, Karupesa Teami juhataja ja treener Tanel Ojaste ütles, et suusapäevakute peaeesmärgiks on elavdada Otepää valla ja Valgamaa suusaelu.

„Lisaks sellele on need suusavõistlused heaks ettevalmistuseks erinevateks noorte ja täiskasvanute võistlusteks, näiteks noortesari, Estolopeti maratonid,“ täpsustas Tanel Ojaste. „Suusapäevakutest osavõtt on tasuta ning osaleja saab avatud stardis ise valida oma stardiaja.“ Start on avatud 17.00-18.30

5-etapist koosnev suusasari viiakse läbi Tehvandi Spordikeskuses.
Autasustatakse koondarvestuse iga vanuseklassi 3 paremat karika ja
diplomiga. Vähemalt kolmel etapil osalenute vahel loositakse välja
kinkekaardid Maraton Spordikaubad poolt. Peaauhinnaks on võistlussuusakepid (Exel Ultra). Autasustamine ja ametlik lõpetamine toimub viimase etapi järgselt Tehvandi Spordikeskuses.

Võistluse korraldaja on Otepää suusaklubi Karupesa Team koostöös Otepää valla ja Tehvandi Spordikeskusega. Võistluse ametlik sponsor ja koostööpartner on Valga Maratonsport.

Suusapäevakute ajakava:

4.jaanuar 2017 Vabatehnika distantsid Tehvandi Spordikeskus
18.jaanuar 2017 Klassika distantsid Tehvandi Spordikeskus
1.veebruar 2017 Vabatehnika SPRINDID Tehvandi Spordikeskus
15.märts 2017 Klassika distantsid Tehvandi Spordikeskus
22.märts 2017 Vabatehnika distantsid Tehvandi Spordikeskus