PööloY Gläänzi plaadi „Elus“ esitluskontsert Sakala keskuses

Kuke õlleklubis kõlavad 1. aprillil PööloY Gläänzi akustilised lood uuelt plaadilt „Elus“. Bändi algusest alates on loomingus kasutatud eesti autorite tekste, nii ka värskel plaadil.

Avatud on Harmoonia õllebaar. Enne kontserti ning vaheajal tutvustab õhtu peremees hr Jaanus Kukk külalistele hoolega valitud õllesid Harmoonia külluslikult õlleriiulilt.

Aastaid tagasi alustasid Viljandis koos musitseerimist neli Mulgimaa meest (Kuusik, Pulk, Valme ja Sarv). Hakati viljelema punk-rokk muusikat. PööLoY GLääNZi nimeline bänd kord kosus, kord kidus – nagu elus ikka! Vahetus koosseis, kujunes välja oma nn gläänz-stiil. Aastate jooksul viljeleti erinevate lisanditega rokkmuusikat, sekka ka akustilisi palu. Lugude tekstid on pärit eesti autoritelt. Algupoole enamasti Valner Valme sulest, hiljem juba pea täiesti Peeter Ora varamust. Muusika autoriks on valdavalt Meelis Sarv.
26 aasta vältel on antud üle 450 kontserdi ning publikut on rõõmustatud selliste igiroheliste lööklauludega nagu “Meil pole ideaalix pruunid särgid”, “Baby don´t cry”, „Ma helistan sulle kell6!“, “Tulevikus keegi meid ei mäleta”, “Aheldatud klaasi”, “Väike tüdruk katusekambris”, “Kuu igatsus”, „Eesti muld ja Eesti süda“, “Lähen… ehk leian sealt armastust”, “Hei, Punapea”, „Armastus… või midagi muud“, „Arutus” jpt.

19.00 õlleklubi uksed avatud
20.00 kontserdi algus

Sissepääs 8€
Tudengitele 5€

PööloY Gläänz on publiku ees koosseisus:
Meelis Sarv
Olavi Kõrre
Toomas Hindrichson
Raer Saar
Erik Nisu